Uni Centra Handlowe S.C.
Apartamenty Południowa
Aleksandrów Łódzki ul. Południowa 20

  BIURO WYNAJMU POWIERZCHNI HANDLOWYCH I SPRZEDAŻY MIESZKAŃ:
ul. Wojska Polskiego 66,
95-070 Aleksandrów Łódzki
(po lewej stronie widoczna mapka)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9:00-16:00

Dane teleadresowe:
tel./fax : 42 270 19 00
tel. 42 270 19 09
mobile :+48 510 017 383
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Parter Piętro I Piętro II Piętro III

Przejdź do jednej z powyższych kondygnacji.
Inwestycja
Projekt przy ul. Południowej 20 w Aleksandrowie Łódzkim powstaje pomiędzy ulicami Południową/Waryńskiego/Pabianicką w niedalekiej odległości od głównej ulicy miasta, czyli ulicy Wojska Polskiego, przy której znajdują się najważniejsze punkty handlowo-usługowe. Lokalizacja osiedla w otoczeniu domków jednorodzinnych stworzy idealne miejsce do spokojnego i rodzinnego mieszkania. W ramach inwestycji powstaną trzy kameralne budynki mieszkalne wielorodzinne, które zostaną oddane w trzech następujących po sobie etapach z 18 lokalami mieszkalnymi, garażami i komórkami lokatorskimi. Teren zostanie odpowiednio zagospodarowany, a do każdego mieszkania zostaną wydzielone dwa miejsca parkingowe. Planowane zakończenie I etapu to III-IV kwartał 2015 roku.

Charakterystyka
Osiedle „Południowa” zostało zaprojektowane w tradycyjny sposób budowlany. Zarówno ściany zewnętrzne, jak i wewnętrzne murowane są z cegły i pustaków ceramicznych. Całość ocieplana jest styropianem i otynkowywana tynkiem mineralnym. W każdym z mieszkań zakładane są wysokiej jakości okna PCV, drzwi zewnętrzne oraz doprowadzane wszystkie łącza z zakresu elektryki i hydrauliki. Zróżnicowanie lokali, ich wielkość i rozkład pozwala na wybór mieszkania według indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki typu studio, jak i rodzinne 3-pokojowe mieszkania. W cenie każdego lokalu jest również pomieszczenie gospodarcze w postaci komórki lokatorskiej. Osiedle charakteryzuje się atrakcyjną, nowoczesną architekturą, ciepłą kolorystyką fasady, przyjemnie i rodzinnie zaprojektowanym terenem wokół, z wydzielonymi miejscami postojowymi, roślinnością ocieplającą wizerunek budynków, a co najważniejsze budynek jest otoczony domkami jednorodzinnymi, co zapewnia mieszkańcom komfort, swobodę oraz bezpieczeństwo mieszkania.

Korzyści z zakupu
Wybierając mieszkanie szukamy takiego, które ma zapewnione wszystko, czego byśmy jako przyszli mieszkańcy wymagali: miła i spokojna okolica, atrakcyjna cena, bezpieczeństwo, bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, banków, poczty i innych strategicznych punktów w mieście. Nasza Firma jest w stanie Państwu zapewnić dokładnie to wszystko, czego potrzebujecie. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, zarówno w budownictwie komercyjnym, budowie budynków użyteczności publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym, dzięki temu możemy Państwu zagwarantować najwyższy stopień naszych prac, możliwość budowy po minimalnych kosztach oraz zaangażowanie i pomoc w spełnianiu Państwa potrzeb.

Lokalizacja
Inwestycja położona jest blisko centrum miasta, pomiędzy ulicami Południową, Waryńskiego i Pabianicką. Okolica jest zabudowana domkami jednorodzinnymi, dzięki czemu czyni to otoczenie przyjaznym, rodzinnym i spokojnym środowiskiem. Lokalizacja blisko centrum miasta umożliwia wygodny i szybki dostęp do środków komunikacji miejskiej. Z pobliskich przystanków mogą Państwo poruszać się po Aleksandrowie Łódzkim, jak również dojechać do Łodzi, Zgierza czy Strykowa. W okolicach inwestycji znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkole, kryty basen. Mieszkańcy lubiący świeże powietrze i wysiłek fizyczny, mogą wybrać się na spacer do pobliskiego parku, w którym znajduję się również mini siłownia na wolnym powietrzu. Dla bardziej wymagających osób, niedaleko parku także można znaleźć siłownię zakrytą i fitness. W kilka minut zaledwie można dotrzeć do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w którym znajdą Państwo boisko do piłki nożnej i piłki siatkowej, ścieżkę zdrowia, salę ćwiczeń.

W każdej chwili możesz przejść do formularzu kontaktowego lub kontaktu i zarezerwować interesujące Cię mieszkanie >>