Uni Centra Handlowe S.C.
Osiedle domów/mieszkań Rąbieńska
ul. Rąbieńska/Świąteczna, Łódź


BIURO WYNAJMU POWIERZCHNI HANDLOWYCH
I SPRZEDAŻY MIESZKAŃ:

ul. Wojska Polskiego 66,
95-070 Aleksandrów Łódzki
(po lewej stronie widoczna mapka)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9:00-16:00

Dane teleadresowe:
tel./fax : 42 270 19 00
tel. 42 270 19 09
mobile :+48 510 017 383
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mieszkania - 70 metrów kwadratowych - 3 855 PLN za metr kwadratowy (Dostępne w programie MDM) Mieszkania - 87 metrów kwadratowych - 3 455 PLN za metr kwadratowy (Dostępne w programie MDM)
Mieszkanie 2A - Sprzedane Mieszkanie 2B - Sprzedane Mieszkanie 4A - Sprzedane Mieszkanie 4B - Sprzedane
Mieszkanie 1A - Sprzedane Mieszkanie 5A - Sprzedane
 • Cena za mieszkanie 2A - 269 850,00 zł
  (dla mieszkania 2A ogródek gratis)
 • Cena za mieszkanie 2B - 269 850,00 zł
 • Cena za mieszkanie 4A - 269 850,00 zł
 • (dla mieszkania 4A ogródek gratis)
 • Cena za mieszkanie 4B - 269 850,00 zł
 • Cena za mieszkanie 1A - 299 715,00 zł
  (dla mieszkania 1A ogródek gratis)
 • Cena za mieszkanie 5A - 299 715,00 zł
  (Dla mieszkania 5A ogródek gratis)
Mieszkania - 96 metrów kwadratowych - 3 600 PLN za metr kwadratowy (Dostępne w programie MDM) Mieszkania - 132 metrów kwadratowych - 3 400 PLN za metr kwadratowy (Dostępne w programie MDM)
Mieszkanie 1B Mieszkanie 5B - Sprzedane
Mieszkanie 3A - Sprzedane Mieszkanie 3B - Sprzedane
 • Cena za mieszkanie 1B - 329 280,00 zł
 • Cena za mieszkanie 5B - 329 280,00 zł
 • Cena za mieszkanie 3A - 399 160,00 zł
 • Cena za mieszkanie 3B - 399 160,00 zł
  (dla mieszkań 3A i 3B garaż 15 m2
  i ogródek gratis)
Inwestycja
Osiedle „Rąbieńska/Świąteczna” to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych i dwurodzinnych w zabudowie szeregowej, powstające w Łodzi między ulicami Rąbieńską, Świąteczną i Dożynkową. Osiedle obejmuje 21 domów mieszkalnych dwurodzinnych w trzech zróżnicowanych szeregach tworzących jednolity zespół zabudowy z własną infrastrukturą drogową i techniczną. Inwestycja będzie realizowana w trzech niezależnych etapach. Pierwszy etap składa się z pięciu segmentów dwurodzinnych; zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2016r.

Charakterystyka
Jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe naszej firmy tak również Osiedle Rąbieńska/Świąteczna zostanie zrealizowane w tradycyjnej technologii budowlanej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane są z cegieł i pustaków ceramicznych. Ściany zewnętrzne ocieplone są styropianem o grubości 15 cm i zaciągnięte tynkiem mineralnym. Mieszkania wyposażone zostaną w wysokiej jakości oraz energooszczędną stolarkę okienną i drzwi zewnętrzne, wszystkie niezbędne instalacje elektryczne, wod-kan, c.o. i instalacje teletechniczne. Dla każdego lokalu –domu zostanie przydzielone miejsce postojowe lub garaż oraz zostaną wydzielone wspólne miejsca parkingowe.

Korzyści z zakupu
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, którzy poszukują alternatywy pomiędzy ciasnymi mieszkaniami w blokach na dużych osiedlach miejskich, a indywidualnym domem jednorodzinnym poza miastem, stworzyliśmy zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej. Dwa niezależne wejścia, maksymalne rozplanowanie przestrzeni, duże doświetlenie, duże balkony, tarasy lub ogródki przynależne, miejsca parkingowe lub garaże, przy zachowaniu niedużej powierzchni użytkowej i bardzo atrakcyjnej ceny – te wszystkie aspekty wyróżniają i cechują naszą inwestycję. Doświadczenie i pozycja, jaką zdobyliśmy na rynku budowlanym pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów całej inwestycji, kosztów przyszłego użytkowania oraz zaproponowania najkorzystniejszej ceny sprzedaży. Jesteśmy przekonani, iż zaproponowana formuła domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej, z nowoczesną architekturą i wysokim standardzie wykończenia idealnie wpisana w infrastrukturę cichego, spokojnego osiedla zadowoli każdego, kto chce nabyć lub zmienić dotychczasowe ciasne mieszkanie w blokach, a przede wszystkim ceni sobie większą swobodę i wygodę użytkowania.

Lokalizacja
Osiedle Rąbieńska/Świąteczna zlokalizowane jest między ulicami Rąbieńska, Świąteczna i Dożynkowa. Teren jest otoczony niską i wysoką zielenią, sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna szeregowa. Od strony południowo-wschodniej działka graniczy z doliną rzeki Jasieniec. Bezpośrednie usytuowanie komunikacji miejskiej ułatwia dojazd do centrum jak i do pełnego zaplecza edukacyjnego, usługowego i kulturalnego.

W każdej chwili możesz przejść do formularzu kontaktowego lub kontaktu i zarezerwować interesujące Cię mieszkanie >>