Uni Centra Handlowe S.C.
Sprzedaż mieszkań etap II
Aleksandrów Łódzki, ul. I. Kraszewskiego 1-3

  BIURO WYNAJMU POWIERZCHNI HANDLOWYCH I SPRZEDAŻY MIESZKAŃ:
ul. Wojska Polskiego 66,
95-070 Aleksandrów Łódzki
(po lewej stronie widoczna mapka)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9:00-16:00

Dane teleadresowe:
tel./fax : 42 270 19 00
tel. 42 270 19 09
mobile :+48 510 017 383
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przejdź do interesującej cię kondygnacji.

Inwestycja
 Osiedle “Brzozowe” w Aleksandrowie Łódzkim powstaje między ulicami Kraszewskiego/Słowackiego/Brzozową w bezpośredniej bliskości głównej ulicy miasta Wojska Polskiego.
Połączenie centralnej lokalizacji w samym sercu Aleksandrowa Łódzkiego oraz sąsiedztwo domków jednorodzinnych stwarza przyszłym mieszkańcom doskonałe miejsce do spokojnego i wygodnego mieszkania.
 W ramach inwestycji powstaną dwa połączone ze sobą czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne wraz z garażem podziemnym oraz zespołem parkingów
 W I etapie zostanie oddane do sprzedaży 28 mieszkań o zróżnicowanej strukturze, zarówno pod względem powierzchni jak i funkcjonalności.
 I etap zostanie zakończony w pierwszej Polowie 2014 roku natomiast zakończenie II etapu nastąpi w połowie 2015 roku.

Charakterystyka
  Cała inwestycja zaprojektowana została w tradycyjnej technologii budowlanej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane są z cegły i pustaków ceramicznych, ocieplonych styropianem i otynkowanych tynkiem mineralnym. Osiedle charakteryzuje się atrakcyjną architekturą i ciepłą kolorystyką fasady.
 Oferowane mieszkania mają od 43 do 71 m2 w różnych układach, począwszy od kawalerek typu studio po rodzinne mieszkania 3-pokojowe. W cenie każdego lokalu zapewnione zostanie pomieszczenie gospodarcze w postaci komórki lokatorskiej. Przydzielone zostały   bezpłatnie dwa miejsca parkingowe do każdego mieszkania.
 Obszernie monitorowany i oświetlony parking, dużo zagospodarowanej i zadrzewionej przestrzeni zapewni mieszkańcom dużą swobodę, komfort i bezpieczeństwo.


Korzyści z zakupu
 Kupno nowego mieszkania jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.
Firma nasza, która na bazie dotychczasowego doświadczenia, zarówno w budownictwie komercyjnym, budowie budynków użyteczności publicznej oraz budownictwie mieszkaniowym, stworzyła dla Państwa projekt, który optymalnie ułatwi zakup mieszkania oraz dalsze funkcjonowanie w jak najlepszych warunkach.
 Wypracowane przez lata możliwości zakupu materiałów w jak najlepszych cenach oraz dysponowanie własna firmą budowlaną dało nam możliwość budowy po minimalnych kosztach, a co za tym idzie zaproponowanie Państwu najlepszych cen na sprzedawane mieszkania.
 Po zakończeniu całej inwestycji przekazujemy zarząd nieruchomością Wspólnocie Mieszkaniowej utworzonej przez mieszkańców osiedla, która sama decydować będzie o wielkości miesięcznych opłat i składek. Takie rozwiązania pozwolą na duże oszczędności w miesięcznym budżecie oraz zredukują zbędne opłaty koszty do zewnętrznych Zarządców, Deweloperów lub Spółdzielni Mieszkaniowych.

Lokalizacja
Inwestycja położona jest blisko centrum miasta, pomiędzy ulicami Wojska Polskiego, Kraszewskiego, Słowackiego i Brzozową.
Okolica zabudowana jest domkami jednorodzinnymi oraz zabudowa szeregową osiedla przy ul. Wolności.
Lokalizacja w centralnym punkcie miasta umożliwia wygodny dostęp do środków łódzkiej komunikacji miejskiej zapewniając tym samym zarówno doskonałe połączenie w obrębie Aleksandrowa  jak i połączenie z centrum Łodzi.
W pobliżu zlokalizowane są punkty handlowo-usługowe, szkoły z rozbudowanym zapleczem sportowym, przedszkole, kryty basen, przychodnie zdrowia.
Mieszkańcy, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek w kilka minut mogą dotrzeć na nowoczesny stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie znajdą: boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej, piłki plażowej, korty tenisowe, ścieżka do biegania, sala ćwiczeń, muszla koncertowa.W każdej chwili możesz przejść do formularzu kontaktowego lub kontaktu i zarezerwować interesujące Cię mieszkanie >>