Uni Centra Handlowe S.C.
 

 
 

 

Sprzedaż mieszkań na Warszawskiej
Aleksandrów Łódzki ul.Warszawska 62

   

BIURO WYNAJMU POWIERZCHNI HANDLOWYCH I SPRZEDAŻY MIESZKAŃ:
ul. Wojska Polskiego 66,
95-070 Aleksandrów Łódzki
(po lewej stronie widoczna mapka)


Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 9:00-16:00


Dane teleadresowe:
    tel./fax :  42 270 19 00
    tel. 42 270 19 09
    mobile :+48 510 017 383
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Miło nam zaprezentować Państwu Zespół Budynków Mieszkalnych Jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi, apartamentami.
Zlokalizowane w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Warszawskiej pod nr 62. Zespół składa się z 8 apartamentów – 4 jednopoziomowych i 4 dwupoziomowych.

Do każdego apartamentu przypisany jest podziemny garaż, piwnica oraz własna kotłownia gazowa.
Apartamenty dwupoziomowe posiadajš możliwość wybudowania własnego kominka a otwarta antresola umożliwi zaplanowanie komfortowej aranżacji wnętrza.

Do wspólnej dyspozycji mieszkańców pozostawiona będzie niezabudowana część działki gruntu. Przy realizacji inwestycji położony został duży nacisk na komfort mieszkańców oraz zminimalizowanie przyszłych kosztów i opłat utrzymania.
Apartamenty budowane były z pustaka ceramicznego w klasycznej technologii i spełniajš wszystkie wymagane przepisami normy. Użyte materiały posiadajš wszystkie certyfikaty i aprobaty techniczne wymagane Polskim Prawem Budowlanym.

Każdy lokal posiada indywidualne opomiarowanię i jest niezależny od pozostałych.
Dużym atutem naszej inwestycji jest atrakcyjna cena, która może skłonić do zmiany swojego dotychczasowego mieszkania na komfortowy apartament z dala od miejskiego pośpiech i zgiełku.


„UNI CENTRA HANDLOWE – STAĆ CIĘ NA MIESZKANIE”
LOKALIZACJA

Zespół Budynków Mieszkalnych Jednorodzinnych w zabudowie szeregowej „APARTAMENTY WARSZAWSKA” zlokalizowany jest u zbiegu ulic Warszawskiej i Czesława Miłosza w Aleksandrowie Łódzkim. Z punktu widzenia osób koncentrujšących swójš działalność w Aleksandrowie Łódzkim usytuowanie osiedla w odległości 1 km od centrum i ok. 2,5 km od Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, stanowi idealne rozwiąšzanie.

Apartamenty stanowiš również doskonałą propozycję dla mieszkańców miasta Łodzi lub innych dużych aglomeracji miejskich, który ceniš sobie walory życia poza miastem, spokój, ciszę, bezpieczeństwo i przyjazna okolica.

Mamy nadzieją, iż taka dogodne lokalizacja, dobre i szybkie połąšczenie z centrum łodzi spotka się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony.

Zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
Aleksandrów Łódzki, ul. Warszawska 62
Projekt: UNI CENTRA HANDLOWE
Generalny wykonawca: UNI CENTRA HANDLOWE
Powierzchnia zabudowy: 445 m²
Powierzchnia ułytkowa: 1244 ²m
Kubatura: 5300 m³
Liczba lokali: 8 szt.

Przejdź do formularzu kontaktowego >>